(050) 311-91-91 Пошиття одягу, текстилю
(050) 311-91-91 Замовлення вишивки
(050) 311-91-91 Сувенірна продукція
Пошиття одягу, текстилю (050) 311-91-91
Замовлення вишивки (050) 311-91-91
Сувенірна продукція (050) 311-91-91

Вітаємо в «Таргет»!

Працюючи більш ніж 20 років наша компанія с успіхом опанувала декілька основних напрямків діяльності

Сувенірна продукція, яку ми виробляємо самі, а також, з відомих каталогів світу: ручки з логотипом, чашки, шнурки для телефонів, ковдри шерстяні або флісові, сумки та торбочки, ножі, часи, термоси та багато іншого. Також, ми маємо деяку продукцію у нас на складі.

Маска захисна

Пошиття виробів: спецодяг, товари для сублімації, рестораний текстиль, уніформа для ресторанов и магазинів, футболки, поло, куртки легкі та утепленні, реглани, вироби з фліса, кодри, подушки, сорочки, жилетки… також, ми виготовляємо спецзамовлення на креативну продукцію.

Вишивка логотипів (машинна вишивка) та нанесення логотипів, а також виготовлення: шевронів, прапорів, атласніх стрічок з логотипом.


Эко сумки с нанесением и без нанесения

В’язанні вироби такі як рукавички, шапки, шарфи в різних кольорах та з різної пряжи. А також, тепла в’язана уніформа: светри, жилетки, уніформа для охорони.

Текстиль для сублімації: подушки із атласа — прямокутники, сердця, квадрати, коло; подушки із плюша — сердце, квадрат; подушки «Ведмеді», подушки з велюру — сердце, квадрат. Слюнявчики, фартухи, бандани, футболки, поло, майки багато іншого.
Креативні розробки продукції.

Будемо раді запропонувати Вам оптимальне рішення для Вашого замовлення!

Підпишіться на розсилку

Підпишіться на розсилку від нашої компанії і першими отримуйте
повідомлення про новини та спеціальні акції!