(050) 311-91-91 Пошиття одягу, текстилю
(050) 311-91-91 Замовлення вишивки
(050) 311-91-91 Сувенірна продукція
Пошиття одягу, текстилю (050) 311-91-91
Замовлення вишивки (050) 311-91-91
Сувенірна продукція (050) 311-91-91

Креативний варіант рекламного текстилю з вишивкою логотипу

Світшоти, худі і толстовки з логотипом – це цікавий і комфортний вид одягу, який багатьом подобатися. За допомогою толстовки і світшоти можна заявити про свій бренд всьому світу. Яскраві вироби з нанесеним або вишивкою логотипу якнайкраще розкажуть про вас, і зробить ваш бренд більш відомим.

Фірмові толстовки – це спосіб розповісти не тільки про вашу компанію, але і намічається заходах. Співробітники в брендованих світшоти матимуть відмінні риси в натовпі при роздачах листівок, буклетів або під час акцій.

Вишивка лого на толстовках та світшотах

Вишивка на худі, світшотах і толстовках – це надійний і красивий спосіб створити корпоративний імідж в компанії і дати можливість співробітникам відчути себе командою однодумців. Це дозволить збільшити мотивацію співробітників. Будь-яка рекламна акції або кампанія пройдуть успішніше, і доповнять рекламну продукцію бренду. Будь-який елемент одягу – толстовки і худі з капюшоном, кепки, футболки та сумки – все це можна прикрасити вишивкою логотипу компанії. Будь-який рекламний одяг з логотипом компанії – це символ якості і надійності марки.

Також, нанести лого можна за допомогою інших актуальних технологій таких як шовкотрафарет, термоперенос, сублімація, що забезпечить відмінну якість рекламної продукції, тривалий термін експлуатації. Всі способи нанесення допоможуть вам зберегти брендування логотипу навіть після численних прань.

Вишивка на толстовках логотипу такі як нанесення, і термоперенос – використовуються троши рідше як спосіб для розміщення логотипу, але більш естетичний, яскравий та безумовно гарантує більш тривале збереження лого на продукції.

Якщо ви прагнете створити свого бренду впізнаваність, то безумовно вам необхідно проводити різні заходи для колег, які приходять на них з сім’єю і дітьми.

Нанесення на світшоти в Києві – це незначні витратами, але ефективний спосіб виділити і створити зі звичайної толстовки і худі, довговічний продукт який буде служити рекламою вашої компанії. У максимально короткі терміни і за доступною ціною можна забезпечити своїх співробітників зручною, комфортною одягом.

Також важливо, що купити толстовки з логотипом оптом – значить забезпечити своїх клієнтів комфортним та зручним продукції з вашим логотипом. Це відмінний подарунок, який збереже про себе позитивні і добрі враження. Вишивка логотипу на сувенірній продукції відобразить всі ваші бажання. Футболка або реглан, кепка або рекламна сумка – кожен ваш клієнт отримуючи її в подарунок, буде миттєво робити вашу марку популярною і використовую таку рекламну продукцію, розповідати про неї всім оточуючим.

Носіння толстовок вашими співробітниками під час рекламних акцій – це не тільки предмет одягу, який захистить від холоду, але хороший маркетинговий хід. Це дуже привабливий символ для реклами і просування вашого бренду.

Рекламний подарунок для чоловіків, жінок і дітей.

Цей подарунок може бути піднесений, як дорослим, так і дітям. Можна носити їх на роботу, прогулянки, або на навчання. Одяг з футера і флісу з цікавим орнаментом або малюнком приваблива вже тим, що тривалий час не втратить свого товарного вигляду.

В асортименті продукції РА «ТАРГЕТ» є великий вибір чоловічих, жіночих і дитячих толстовок, худі з капюшоном і без нього, і просто базові світшоти. У нас більш ніж 20 різних кольорів тканин футера і більше 30 варіантів на вибір флісу.

Наші фахівці компанії із задоволенням втілять всі ваші побажання у реальність.

Телефон для зв’язку: +38 050 510 00 42 Тетяна

Відвідайте нашу Галерею, щоб отримати більше натхнення

Поделитесь сейчас:

Підпишіться на розсилку

Підпишіться на розсилку від нашої компанії і першими отримуйте
повідомлення про новини та спеціальні акції!