(050) 311-91-91 Пошиття одягу, текстилю
(050) 311-91-91 Замовлення вишивки
(050) 311-91-91 Сувенірна продукція
Пошиття одягу, текстилю (050) 311-91-91
Замовлення вишивки (050) 311-91-91
Сувенірна продукція (050) 311-91-91

Вишивка логотипу на різних носіях: кепках, футболках, регланах і інших виробах.

Один з видів виконуваних робіт, яку ми робимо – це машинна вишивка логотипів. Вишивкою логотипів на власному обладнанні наша компанія займається з 2003 року.

За цей час наші, фахівці накопичили великий досвід по роботі з комп’ютерною вишивкою, який дозволяє виконувати роботи практично будь-якої складності, від вишивки логотипів на тканинах і готових виробах до виготовлення вишитих шевронів, нашивок, патчів та аплікацій.

Машинна вишивка логотипів виконується на тканині, як деталі крою вироби.

Цей вид брендингу одягу цікавий як для компаній, які хочуть вишити логотип на своїх футболках, кепках, рушниках, так і виробничим компаніям, які хочуть вишивати на певних виробах або якщо конструкція виробів в крої.

Чому вишивка логотипу?

Відмінною особливістю такого різновиду нанесення логотипів вишивкою є те, що в цьому випадку є можливість виконати машинну вишивку на середньо-щільних і щільних тканинах, та на легких брезентових тканинах, що не завжди представляється можливим для готових виробів з цих же тканин. Також, вишивка логотипу відмінно виглядає на ворсистих тканинах таких як: фліс, штучне хутро, велюр, махра і т.д.

Ще одна можливість, яку дає вишивка логотипів по деталях крою – це робота з галантерейними сортами і легкими взуттєвими сортами натуральної шкіри. Також, значно простіше виконувати таке нанесення логотипів вишивкою на синтетичних аналогах натуральної шкіри і матеріалах для виготовлення сумочно-рюкзачной продукції, чохлів для автомобілів.

Нанесення логотипів вишивкою на готові вироби становить інтерес як для замовників, що бажають зробити своїх співробітників помітними і підкреслити індивідуальність компанії, так і для організацій, що займаються реалізацією готових швейних виробів та бажаючих підвищити рівень своїх виробів. Нанесення логотипів виробляється на готові вироби, такі як футболки, футболки-поло, літні і утеплені бейсболки і кепки, сонцезахисні вироби (якщо дозволяє конструкція і матеріали), куртки, куртки-вітровки, декоративні подушки і пледи та ковдри, столові та інтер’єрні швейні вироби для кафе , барів і ресторанів і їм подібні. Відмінно виглядає вишивка на махрових виробах.

Ще один різновид готових виробів, зовнішній вигляд, яких прикрашає комп’ютерна вишивка – це різноманітна уніформа та спецодяг. Відмінною особливістю даного різновиду одягу є часта необхідність в пранні. Саме в таких випадках машинна вишивка логотипу – найкращий вид нанесення, так як забезпечує максимальну довговічність вироби в цілому, без значної втрати зовнішнього вигляду.

Якщо у Вас виникли питання, ми с задоволенням відповімо на них по телефону: (066)- 9083258 Юлія ,

або напишіть нам на електронну пошту embro@target.in.ua.

Загляньте в нашу Галерею, щоб отримати більше натхнення

Поделитесь сейчас:

Підпишіться на розсилку

Підпишіться на розсилку від нашої компанії і першими отримуйте
повідомлення про новини та спеціальні акції!