(050) 311-91-91 Пошиття одягу, текстилю
(050) 311-91-91 Замовлення вишивки
(050) 311-91-91 Сувенірна продукція
Пошиття одягу, текстилю (050) 311-91-91
Замовлення вишивки (050) 311-91-91
Сувенірна продукція (050) 311-91-91

Принципи для підбору сувенірної продукції.

Хіба існують люди, які не мріють про подарунки?

Нехай це навіть буде маленька дрібниця, але та, що буде дарувати приємні спогади.  

Уявіть, якщо подарунок буде унікальним та оригінальним, це і буде запорукою того, що саме Ваш подарунок будуть згадувати дуже довгий час.

Зазвичай пошук подібних подарунків у Києві приводить до мережі інтернет.

Як зробити так, що б він виявився максимально корисним? Як знайти такий, що б був “вічний”? Як визначити його унікальність та оригінальність, що б поряд з іншими подарунками він був в пріорітеті?

Відповіді на ці запитання ви знайдете, якщо відвідаєте сайт   http://www.target.in.ua/.

Компанія ТАРГЕТ може запропонувати не тільки оригінальні сувенірні вироби (в тому числі, бізнес сувеніри, а так само запропонувати допомогу в розробці рекламної продукції для компанії), але й допоможе ії персоніфікувати, нанести будь-яку поверхню (метал, тканина і т.д) логотипи, написи, гравіювання.

Ось декілька порад від нас для підбору сувенірів для корпоративних клієнтів.

Вибір подарунка

Перший і найважливіший принцип, вибирати “як для себе”, тобото відсунути питання грошей на другий план, як мінімум.

По- друге, намагатися подарунком висловити свої щирі ставлення до того, кому ви його даруєте.

Третє, не робіть вибір на користь банальної зручності. Оригінальність + користь – ось Ваш пріоритет в виборі подарунка!!!

І четверте, навіть якщо ви зробите вибір в сторону практичності, то все одно, знайдеться багато способів, і мі вам в цьому допоможемо, щоб виділити саме ваш подарунок на тлі інших.

Якщо перекласти слово souvenir з французької, то прямий переклад буде – спогад, пам’ять. Саме це ви залишите після себе. подарувавши щось від чистого сердця.

Не забувайте, що сувенірна продукція, це не тільки добра пам’ять, але й один з можливих способів коммунікації.

Особливо це стосується корпоративної сувенірної продукції. Сувенірна продукція є суттєвою частиної корпоративної культури. Здавалося б, як маленький брилок може обьеднати велику кількість людей, які роблять одну велику справу?

 Можливо, комусь це навіть буде кумедним, але саме з таких дрібниць та завдяки їм, можна дати зрозуміти людині в коллективі, що він частина однієї великої команди. Дуже часто керівники компанії розглядають корпоративну культуру як потужний стратегічний інструмент. Саме це допомогає орієнтувати всі підрозділи компанії, і окремих осіб на спільні цілі. Допомагає виявляти ініціативу співробітників.

Щоб виділити, заохотити своїх співробітників, кожна компанія знаходить свої способи. Всі предмети, на які наносяться логотипи, вишивка, тощо є не тільки частиною корпоративної кільтури, а предметами престижу. Навряд чи, хтось, відмовився, наприклад, від золотої фірмової шпильки або значка. Підкреслити статус компанії, так само дати можливість бути для співробітника з відзнакою в компанії, дає привід для нових трудових перспектив.

Взагалі, корпоративна етика будь-якої компанії обумовлюється чітко бренд буком. Коротко кажучи, є документ, який задає тон для можливого використання логотипу компанії на любих носіях: від сахарного стіку та термоса, до флешки з логотипом.

Для того, щоб заявити про себе не лише колегам по роботі, а й конкурентам і зацікавленим особам, створюють цілу лінійку корисної сувенірної продукції, а саме чашки, футболки, кепки, термоси, чашки-термоси, сумки, ковдры, текстиль. Список може бути нескінченний і залежити тільки від вашої фантазії. Нанесення логотипу можливо практично на будь-яку поверхню. Найнесподіваніші та оригінальні варіанти, в компанії «Таргет» втілять в реальність.

«Таргет», готовий допомогти Вам не загубитися в середовищі конкурентів і бути оригінальними.

Для нас немає неможливого, є тільки Ваші бажання.

Відвідайте нашу галерею, щоб отримати більше натхнення та ідей для подарунків

Поделитесь сейчас:

Підпишіться на розсилку

Підпишіться на розсилку від нашої компанії і першими отримуйте
повідомлення про новини та спеціальні акції!